Porubské noviny pravidelne, raz za štvrťrok, vychádzajú dvadsaťpäť rokov. V tomto roku redakcia pripravuje jubilejné - 100 číslo týchto novín.

Formou ankety zhromažďuje postrehy čitateľov a ich odporúčania do budúcnosti. Postavila tri otázky, na ktoré prosíme odpovedať najviac v rozsahu maximálne päť riadkov.

Odpovede prosíme doručiť na Obecný úrad v Závažnej Porube v čase úradných hodín písomne, alebo na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskoršie do konca augusta 2019.

Anketové otázky:

Čím vás oslovujú Porubské noviny?

Čomu treba venovať viac pozornosti?

Čo im želáte?

S pozdravom a poďakovaním Dušan Migaľa, šéfredaktor.

V Závažnej Porube 9.júla 2019.

 

 Na anketové otázky môžete odpovedať aj elektronicky, vyplňte a odošlite priložený formulár.

Joomla forms builder by JoomlaShine

spracoval: -webm-, ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________