1pano 13102019

Športová hala v telocvični a univerzálne ihrisko sú využívané nielen domácimi športovcami, ale ponúkajú svoje priestory aj návštevníkom Závažnej Poruby. Futbalové ihrisko, tenisové kurty, detské ihrisko, volejbalové ihrisko, telocvičňa v prírode a tréningové plochy sú prístupné širokej verejnosti.

sportova hala uni ihrisko tenisove kurty
Športová hala Univerzálne ihrisko Tenisové kurty
sportoviska sportoviska1 areal ms
Futbalové, volejbalové, detské ihriská, športoviská Telocvičňa v prírode

©webmaster

 
 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________